. هلیله سیاه

انرژى نهفته شده در درون هلیلهٔ سیاه باعث تصفیهٔ کامل خون در بدن مى‌گردد و همین خون صاف در بدن شخص بیمار باعث سلامتى او مى‌گردد. مخصوصاً بیمارانى که ناراحتى چشمى دارند و از عینک استفاده مى‌کنند (ضعف چشمان)، اگر از هلیلهٔ سیاه استفاده نمایند بعد از یک مدت (هفت الى چهارده ماه) حتى عینک خود را از چشم درمى‌آورند و اگر در خوردن آن استمرار کنند (چهارده الى چهل ماه) حتى مى‌توانند در روز ستاره‌ها را ببینند و یا حتى هاله‌هاى متصاعد شده از اشیاء، گیاهان، حیوانات و انسان‌ها را ببینند (قدرت دید آنها بالا مى‌رود). البته متذکر مى‌شوم که علاوه بر مصرف هلیلهٔ سیاه یکسرى تمرینات تنفسى (پرانا) هم باید انجام گیرد تا اینکه سیکل انرژى در بدن جریان یافته و بدن به حداکثر تعادل انرژى خود برسد.

طریقه استفاده کردن از هلیلهٔ سیاه

شما مى‌توانید هلیلهٔ سیاه را از عطارى‌ها تهیه کنید و شب‌ها بعد از خوردن شام و قبل از خوابیدن، یک دانه هلیلهٔ سیاه را تکه تکه کنید 'پودر نکنید' داخل یک قاشق بریزید، مقدارى ماست رویش بریزید، و مخلوط کنید، سپس آن را قورت بدهید، البته بدون ماست هم مى‌شود آن را خورد فقط احتمال دارد مزهٔ تلخ آن گلوى شما را اذیت کند ولى اگر به همراه ماست خورده شود دیگر شما را اذیت نخواهد کرد. خاصیت هلیلهٔ سیاه شستشوى کامل معده، صاف کردن خون و دفع سموم از بدن مى‌باشد که در نتیجه قدرت دید را بالا مى‌برد.

جوانهٔ گندم

انرژى نهفته شده در درون جوانهٔ گندم باعث مى‌شود تمامى سلول‌هاى بدن زنده و شاداب گشته و به فعالیت خود ادامه دهند. در درون جوانهٔ گندم بزرگترین نیروها و انرژى‌هاى عالم هستى نهفته شده که باعث خون‌سازی، تغذیه و شاداب نگه داشتن کلیهٔ سلول‌هاى بدن و در نهایت جارى شدن انرژى در بدن مى‌گردد و اگر شخصى هر روز صبح به‌جاى نان از جوانه‌ٔ گندم استفاده کند (به همراه شیر و عسل) هیچ‌گاه انرژى‌هاى خود را از دست نمى‌دهد و هیچ‌گاه بیمار نمى‌گردد. اشخاصى که داراى قدرت شفادهندگى مى‌باشند براى تقویت دید هاله‌ها و تقویت انرژى‌هاى بدن، حتماً از هلیلهٔ سیاه و جوانهٔ گندم استفاده نمایند، آن هم به همراه ورزش مناسب (حرکات تنفسى 'پرانا' و حرکات موزون و نرم 'کاتا' ) در هواى سالم کوهستان.

طریقهٔ استفاده کردن از جوانهٔ گندم

براى انجام دادن تمرینات، حرکات، تمرکز و... به علت افزایش سوخت و ساز، بدن احتیاج به یکسرى ویتامین دارد که مى‌توانید با خوردن جوانهٔ گندم که شامل ویتامین‌هاى زیر مى‌باشد آن را جبران کنید:

'ب۱، ب۲،ب۳،ب۶،ب۱۲،ب. کمپلکس، ئی، منیزیم، آلبومین، چربى‌ها و املاح معدنى' .

از دانه‌هاى دیگر نیز مى‌توانید مثل جوانهٔ گندم استفاده نمائید: 'جوانهٔ نخود، جوانهٔ عدس، جوانهٔ ماش، جوانهٔ سویا، جوانهٔ یونجه (آلفا، آلفا) و...' .

طرز تهیه جوانه‌ها

براى به‌دست‌آوردن جوانهٔ دگندم باید گندم زنده یعنى با پوست و بى‌عیب باشد، که به‌قدر نیاز آن را در ظرفى ریخته پس از شستن آنقدر آب بر روى آن مى‌ریزیم تا تقریباً نیم سانتى‌متر آب روى آن بایستد. پس از بیست و چهار ساعت آب اضافى آن را خالى کرده، مى‌گذاریم تا نیش بکشد و قابل مصرف گردد. براى نگهدارى و مانع شدن از رشد زیادى جوانه‌ها مى‌توان آن را در کیسهٔ متقالى ریخت، درب آن را بست و در یخچال گذاشت و براى روزهاى بعد مورد استفاده قرار داد. جوانهٔ سایر دانه‌ها نیز کم و بیش به همین ترتیب به‌دست مى‌آید، منتها با مدتى کمتر یا بیشتر، سعى نمائید دانه‌ها را تا زدن جوانه روزى چندبار (سه‌بار در روز) به نرمى بشوئید تا از مسمومیت احتمالى آنها جلوگیرى شود.

معالجهٔ بیمار‌‌ى‌ها توسط انرژى نهفته شده در درون گیاهان

شما مى‌توانید به‌وسیلهٔ انرژى نهفته شده در درون گیاهان، خود را تغذیه و معالجه نمائید. براى مثال، اگر شما هر روز صبح جوانهٔ گندم به همراه عسل و شیر را در لیست صبحانهٔ خود قرار دهید و شب‌ها بعد از خوردن شام یک عدد هلیلهٔ سیاه را تکه‌تکه نمائید و به همراه ماست بخورید و همچنین اگر هر روز ورزش مناسب (حرکات تنفسى 'پرانا' و حرکات موزون و نرم 'کاتا' ) در هواى سالم کوهستان و پارک‌ها انجام دهید (بیست الى صد و بیست دقیقه)، هیچ‌گاه بیمار نخواهید شد. به‌شرطى که هدف داشته و همیشه مثبت‌اندیش، مثبت گفتار و مثبت کردار باشید و کاملاً به‌کار و هدف خود ایمان صد در صد داشته باشید. استفاده کردن از جوانهٔ گندم و هلیلهٔ سیاه به همراه ورزش مناسب (حرکات تنفسى 'پرانا' و حرکات موزون 'کاتا' ) در هواى سالم خصوصاً کوهستان و پارک‌ها باعث تعادل انرژى حیات (چی) در بدن انسان مى‌گردد و مى‌تواند بیمارى‌هاى سخت و ناعلاج را شفا دهد:

۱. آسم، ۲. کمبود ویتامین، ۳. آلرژى، ۴. نقرس، ۵. شب‌کورى، ۶. زنگ گوش،۷. ضعف چشم، ۸. سرطان، ۹. دیابت، ۱۰. فشار خون و... .